PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34218}

But Manitou

Der Schuh des Manitu
6,8 25 311
ocen
6,8 10 1 25311
But Manitou
powrót do forum filmu But Manitou

Wpisujcie swoje ulubione teksty:

<odgłosy wymiotowania>
Mówiłem im, że masz słaby żołądek, no wyrzuc to z siebie....no ale nie przez nos! Zaraz do ciebie wrócę. No i skończyło się rumakowanie

Po kilku miesiącach na świat przyszedł syn Santa Marii, ale o tym ani Ranger ani Abachaczi nigdu się nie dowiedzieli

Jak mi zasikasz klapę to cię własnoręcznie wykastruję

Parasolkę 1,26 z Łodzi sprowadza żeby aktor się wczuł w rolę, a tu co? Napisy lecą, a jakis dzidek w kinie włącza światło. Wszędzie popcorn się wala, dzieciaki chcą siku, facet w 7 rzędzie przekimał nikt nie zaczeka bo po co? Czekaj Jackie chyba się zgubiliśmy, skręcaj w lewo...ale nie tak ostro bo znowu zaczniesz haftować.

mógłbym cię wziąść za swoja żonę. Że niby jesteśmy podobne?
Hej Santa... przynieść nam coś no i czekonade no no no. Jabłka są zdrowsze

A deszczyk sobie padu padu pa padu

ocenił(a) film na 9
Laylala

śmiały zając:
-siema złamasie :D:D

ocenił(a) film na 10
Laylala

Albo jeszcze:
- A właściwie co to za rasa? Bo dziobak to to nie jest.
Tęga Pała: Gdzie moje złoto? ( wymiana spojrzeń pomiędzy Abahachi i Rengerem, potem Abahachi zaczyna zdanie, a Tęga Pała mu przerywa) Gdzie moje złoto?
Renger: Daj mu skończyć zdanie, ty konusie!!
Abahachi: Spopitoliło cię?
Renger: Bo przerywa
No beka totalna, poplułam ekran XD XD

Laylala

To nie tekst, ale rozwaliło mnie to, że Abagaczi miał strzelbę zdobioną srebrnymi ćwiekami. Nie oglądałam filmów o Winetou, ale w książkach miał on właśnie taką strzelbę i była ona jego znakiem rozpoznawczym. Ktoś z ekipy o tym wiedział i uznał to za na tyle ważne, by załatwić właśnie taką strzelbę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones