PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391687}

29 lat i dziewica

29 und noch Jungfrau
5,3 775
ocen
5,3 10 1 775
29 lat i dziewica
powrót do forum filmu 29 lat i dziewica

stracony czas...

użytkownik usunięty

kolejny raz przekonałem się, że język niemiecki pasuje mi tylko do Rammsteina... bo do komedii zdecydowanie nie.... smętna komedia romantyczna....fanom zwariowanych komedii amerykańskich zdecydowanie odradzam...

ocenił(a) film na 7

"fanom zwariowanych komedii amerykańskich zdecydowanie odradzam..."
Mylisz się, masz uprzedzenie do Niemieckiego języka i dlatego film nei był w Twoim guście.
Mnie tam nie obchodzi czy Niemiecka, czy Polska, czy Amerykańska, czy Chińska (chociaż nie, tu akurat przesadziłem bo Chinki ujowo ciągną jezyk i piszczą) grunt, żeby była dobra.

Przy tej dało się uśmiać i to nie jeden raz, moge dać mocne 7/10.

użytkownik usunięty
kowal1528

gdybym miał uprzedzenie do niemieckiego, nie pisałbym, że pasuje mi Rammstein.... zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz... język niemiecki czy nie, komedia badziewna... to tylko moja opinia, nie musisz się z nią zgadzać, pozdrawiam....

ocenił(a) film na 7

Komedia badziewna? Ty chyba badziewia nie widziałeś... ja oglądałem takie komedie w których totalnie nic śmiesznego nie było, żadnych tekstów czy fajnych scenek, a ta zdecydowanie się odróżnia.

użytkownik usunięty
kowal1528

myślisz, że jest sens kontynuować ten wątek ? ja swoje - Ty swoje... widziałem dużo badziewnych komedii, bo lubię ten gatunek, oglądam w ciemno nie czytając komentarzy... i niestety ten film zaliczam do tych badziewnych... może po prostu mamy odmienne poczucie humoru ? co ja gadam... na pewno!

kowal1528 ma rację! Bardzo przyjemny film. Ja mam już dosyć prymitywnych i gorszących komedyjek dla odmóżdżonych nastolatków w stylu "American Pie" , ale jak kto woli.

użytkownik usunięty
Aomori

cykl "American Pie" w założeniu są komediami zwariowanymi... masz oglądnąć łatwo szybko i przyjemnie... a reszta to kwestia gustu... jednym się podoba innym nie... i nie wyzywaj nastolatków dlatego, że jesteś pewnie już zgredem... mnie akurat bardziej zadowoli zamierzona durnota "American Pie" niż niezamierzona durnota tego germańskiego gniota... ale widocznie jestem odmóżdżonym 36-latkiem...

ocenił(a) film na 2

Uwierz, że język niemiecki nie ma nic wspólnego z tym, że ten film to kocie szczyny Na potwierdzenie polecam goodbye lenin

użytkownik usunięty
piopio

kocie szczyny byłyby pewnie zabawniejsze :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones