PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34218}

But Manitou

Der Schuh des Manitu
6,8 25 318
ocen
6,8 10 1 25318
But Manitou
powrót do forum filmu But Manitou

1/10

ocenił(a) film na 1

Naprawdę zastanawiam się i zastanawiam się, nawet zastanowiłem się ponownie ale nie mogę zrozumieć jak może komuś podobać się takie ścierwo. Mówicie, że polski dubbing jest zajebisty. Właśnie jestem po obejrzeniu tego filmu z polskim dubbingiem i doszedłem do wniosku, że żałuję, iż nie obejrzałem go po niemiecku choć nie znam tego języka. Może wtedy bardziej by mi się podobał. "Prawdziwa historia czerwonego kapturka" jest 100x lepsza, a "RRRrrr...!" milion!

pachomir

prawdziwa historia to przykład jak można się przejechać na reklamowaniu twórców dubbingu shreka, ot kolejna baja z dubbnigiem niby dla dorosłych, a w rzeczywistości mało śmieszna, rrrr? oglądałem tylko z napisami - ale zapamiętałem tylko bandę nieśmiesznych brudasów, But Manitou - powalające teksty za tekstami, różowe kostiumy i ogólnie zgrabna parodia westernów

hornet

"But Manitue" to naprawdę super film:)Należy do grona moich ulubionych komedii (zresztą tak jak "prawdziwa historia czerwonego kapturka" i "RRRrrr).Teksty są po prostu zabójcze,oglądałam 5 razy i za każdym razem tarzałam się ze śmiechu po podłodze(przynajmniej 5 razy byla porządnie wyczyszczona... :)

ocenił(a) film na 9
pachomir

Jak dla mnie to właśnie "Rrrrr" i "czerwony kapturek prawdziwa historia" są dla mnie ścierwem dlatego szanuje twoją wypowiedź, gdyż rozumiem że każdy ma inny gust, i tak ma być bo na "filmwebie" nie byłoby się z kim kłócić i byłoby nudno...nieprawdaż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones