PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34218}

But Manitou

Der Schuh des Manitu
6,8 25 311
ocen
6,8 10 1 25311
But Manitou
powrót do forum filmu But Manitou
ocenił(a) film na 10
Prosektorium

Ja podam za to określenie do ciebie : ŻAL!!

ocenił(a) film na 8
Prosektorium

Nie wysilaj się już, bo to nic ci nie da.

ocenił(a) film na 4
Prosektorium

Właściwie to ja się zgodzę że to badziewie jest , najniższych lotów , ale momentami było nawet zabawne.

ocenił(a) film na 6
Prosektorium

Widzę kolego, że na co drugim filmie dajesz ten sam temat, no gratuluję pomysłowości i bujnej wyobraźni.

użytkownik usunięty
Prosektorium

Chyba napisałeś wszystko co się da o tym filmie - mam to samo zdanie. 1/10, chociaż chętnie dałbym niżej.

Prosektorium

Czy mógłbyś podać powód? Osoby, które go krytykują uzasadniają swoją opinię tym, iż wiele scen było mało inteligentnych, a niekiedy wręcz ordynarnych. Jednakże u Ciebie tego typu wypowiedź nie wchodzi w grę, gdyż w swoim poście nie popisałeś się klasą.

TheNekokuroi

powód jest jeden to film dla idiotów takich jak WY które oceniają na 5,6,7,8,9,10.

ocenił(a) film na 8
Prosektorium

Gratuluje inteligencji : )

Błazen nr 1 do odstrzału, mianowicie nijaki Prosektorium. Fajne masz oceny filmów. Niedowartościowane dziecko dla którego istnieją w systemie oceniania tylko dwie liczby - 1 oraz 10. Te pomiędzy są bezużyteczne dla tego osobnika. Zresztą ktoś kto daje trylogii Nagiej Broni 3x 1/10 nie ma prawa bytu na tym świecie.

Błazen nr 2 do odstrzału, czyli nikt inny jak rafal1976 (nieładnie dawać w nicku rocznik ojca). Pan dla którego film Dystrykt 9 jest ponadczasowym arcydziełem a Titanic kompletnym nieporozumieniem (normalnie trzeba się zgodzić - aktorzy nie potrafili grać, tandetne efekty specjalne robione w paincie, jako podkładu muzycznego użyto dzwonków ze starych telefonów komórkowych - tak, to był sarkazm)

dobra, bydło załatwione. A ode mnie 7/10, jest to dobry film, ciekawie zrobiony i naprawdę nieliczny z dobrym polskim dubbingiem (nie licząc animowanych produkcji). Gagi sa na pewno inteligentniejsze od tandety dla gimnazjalistów pokroju American Pie. Gra aktorska fajna, i te niezwykle ciekawe kreacje bohaterów filmu... warto zobaczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones